20. júna 2022 admin

Čistenie filtra vírivky

blog cistenie filtrov 1
MPT FILTER CLEANER TABS

Tablety na čistenie kartušových filtrov

Filtračný systém je kľúčový pre udržanie priezračnej vody vo vírivých vaniach. Výsledkom znečisteného filtra je zakalená voda a nedostatočné hygienické zabezpečenie vody vo vírivke a zápach. Filter je potrebné čistiť pravidelne, ideálne 1x za 4 – 7 dní, resp. v prípade väčšieho zaťaženia aj častejšie.

Vlastnosti

Ľahká manipulácia, rýchly a hĺbkový čistiaci účinok

Návod na použitie

Vyberte filter z vírivky a vystriekajte prúdom vody. Odstránite tým hrubé nečistoty. Následne naplňte nádobu s teplou vodou, pridajte 1, alebo 2 tablety MPT FILTER CLEANR TABS. Filter vložte do nádoby a nechajte pôsobiť 2 hodiny, v prípade veľkého znečistenia môžete nechať pôsobiť 24 hod. Filter musí byť ponorený celý. Po vyčistení filter vystriekajte prúdom čistej vody smerom z hora nadol. Filter nechajte vyschnúť a potom ho vložte späť do vírivej vane.

Veľké kartušové filtre: cca 10 lit. vody / 2 tablety

Malé kartušové filtre (nafukovacie vírivky): cca 5 lit. vody / 1 tableta

Poznámka:

Nikdy nemiešajte s inými chemikáliami. Prípravok vždy pridávajte do vody, nikdy ho nepoužívajte samostatne. Výrobok skladujte na suchom a chladnom mieste, vždy v obale. Prázdny obal pred likvidáciou v súlade so zákonnými ustanoveniami dôkladne opláchnite vodou.

UPOZORNENIA:

RODIČIA POZOR! USCHOVAJTE V UZATVORENOM PRIESTORE VO VÝŠKE NEDOSTUPNEJ DEŤOM. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI OKAMŽITE VYPLÁCHITE VODOU A VYHĽADAJTE LEKÁRSKU POMOC. V PRÍPADE KONTAKTU S POKOŽKOU OKAMŽITE OPLACHNITE VEĽKÝM PRÚDOM VODY. PRI POŽITÍ OKAMŽITE VYHĽADAJTE LEKÁRSKU POMOC.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Chcete si vybrať
alebo vyskúšať vírivku ?

Zaujala vás naša ponuka produktov Aquavia Spa? Hľadáte to správne riešenie pre váš súkromný wellness alebo si chcete najprv vírivku vyskúšať? Náš showroom je vám k dispozícií každý pracovný deň od 07:30 do 16:00 a cez víkendy na objednávku. Tešíme sa na vašu návštevu!

Kontaktný formulár

    kontakt-dole
    contact-section