12. júna 2022 admin

Rozhovor s generálnym riaditeľom Iberspa

blog asofap 1
Artur Deu, generálny riaditeľ Iberspa, poskytol rozhovor po prevzatí certifikátu Silver Award na EUSA 2019 Awards za domáce inštalácie jacuzzi.

Vaša spoločnosť získala ocenenie na EUSA 2019 Awards, a to certifikátom SILVER AWARD pre domáce jacuzzi.

Čo znamená získanie tohto ocenenia pre vašu spoločnosť?

Je to uznanie stratégie, ktorú sme vyvinuli; sme spoločnosť s inovatívnym prístupom: vytvárame rôzne produkty s osobitým dizajnom, ktorý spĺňa očakávania európskych zákazníkov. Získanie ocenenia za dizajn nám umožní pokračovať v rovnakej ceste, vytvárať si vlastný štýl a udávať trendy v tomto sektore.

Keď sa vaša spoločnosť rozhodne navrhnúť alebo postaviť bazén, aké sú hlavné kritériá, ktoré riadia vašu prácu?

Naším cieľom je vytvárať pocity pre našich zákazníkov. Podľa nášho názoru by vstup do vírivky mal byť vzrušujúcim zážitkom a sme plne odhodlaní poskytnúť všetky kúzla potrebné pre chvíle pohody, pokoja a pokoja, ktoré vo vírivke zažijete. Pracujeme na vonkajšom dizajne vírivky, snažíme sa zabezpečiť, aby ladila s akýmkoľvek prostredím, a na ergonómii každej inej polohy, možnosti hydromasáže a rôznych riešení, ktoré pomáhajú zlepšovať udržateľnosť.

Aké najväčšie trendy vidíte v bazénoch v kategórii, za ktorú vaša spoločnosť získala ocenenie?

Súčasné trendy na trhu ukazujú, že ľudia chcú minimalistický dizajn, založený na rovných líniách, organických materiáloch a základných farbách. Súčasné trendy v tomto odvetví hľadajú krásu a eleganciu v jednoduchosti.

Čo na základe vašich skúseností a znalostí najviac žiadajú zákazníci bazénov v kategórii, za ktorú vaša spoločnosť získala ocenenie?

Naše know-how nám umožňuje zabezpečiť, aby tri najdôležitejšie kritériá požadované zákazníkom boli jedinečný a personalizovaný dizajn, ktorý umožní vírivke splynúť s okolím. Aby vírivka splynula so záhradou, terasou alebo izbou, ako každá iná dekoratívna súčasť domu. Aby bola hydromasážna možnosť kompletná a pestrá. Aby mal hydromasážny okruh, ktorý užívateľovi umožní zažiť pôžitok z hydromasáže čo najrozmanitejším spôsobom, a podobne, aby disponoval polohami, ktoré poskytujú masáže rôznych častí tela. A ergonómia musí zodpovedať potrebám zákazníka, nielen čo sa týka tvaru sedadiel a lehátok, ale aj spôsobu nastupovania a pohybu vo vírivke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Chcete si vybrať
alebo vyskúšať vírivku ?

Zaujala vás naša ponuka produktov Aquavia Spa? Hľadáte to správne riešenie pre váš súkromný wellness alebo si chcete najprv vírivku vyskúšať? Náš showroom je vám k dispozícií každý pracovný deň od 07:30 do 16:00 a cez víkendy na objednávku. Tešíme sa na vašu návštevu!

Kontaktný formulár

    kontakt-dole
    contact-section