1. júla 2022 admin

Soft Rain – RATANOVÝ KABINET PRE VÍRIVKU

blog ratanovy kabinet 1
Soft Rain vírivka, ktorá dokonale zapadne do vašej záhrady.

Je to jeden z najvýraznejších estetických výtvorov v katalógu Aquavia Spa. So Soft Rain sme chceli vytvoriť úplne prirodzený vzhľad, ktorý sa bez problémov spája so záhradným prostredím na báze syntetického ratanu, ktorý sa používa v množstve vonkajšieho nábytku.

Nový Soft Rain je súčasťou radu víriviek Premium a ako všetky produkty rovnakého radu bola navrhnutá v štýle rady Woodermax, bez viditeľných skrutiek a s jednoduchým otváracím systémom pre servisné práce. Jeho hlavnou technickou výhodou je, že je plne odolný voči poveternostným vplyvom a nepriaznivým poveternostným podmienkam, od dažďa až po zafarbenie spôsobené slnečnými lúčmi.

Soft Rain predstavuje významný estetický a technický pokrok v našom sortimente víriviek, ktoré sú určené hlavne do exteriéru, aj keď niektorí zákazníci ich dokonca uprednostňujú vo vnútri domu, pretože vytvárajú atmosféru, ktorá simuluje exteriér. Každý má iný vkus, preto sa snažíme pokryť všetky preferencie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Chcete si vybrať
alebo vyskúšať vírivku ?

Zaujala vás naša ponuka produktov Aquavia Spa? Hľadáte to správne riešenie pre váš súkromný wellness alebo si chcete najprv vírivku vyskúšať? Náš showroom je vám k dispozícií každý pracovný deň od 07:30 do 16:00 a cez víkendy na objednávku. Tešíme sa na vašu návštevu!

Kontaktný formulár

    kontakt-dole
    contact-section