Funkcie víriviek

AQUAVIA

  1. Domov
  2. /
  3. Funkcie

Pred kúpou vírivky je dôležité porozumieť vlastnostiam, ktoré znamenajú rozdiel.

Všetky vírivky Aquavia  sú lídrami vo svojom segmente na trhu. To je náš nárok a zároveň náš hlavný tromf v porovnaní s našimi konkurentmi na európskom trhu víriviek. Našou zásadou je, že každá z našich víriviek je exkluzívna, bez ohľadu na segment trhu, v ktorom sa nachádza.

Tu Vám vysvetlíme všetky funkcie spojené s vírivkami Aquavia Spa.

first

spa technik - vlastnosti europeVyrobené v Európe

Vírivky s európskym prepracovaním

Aquavia Spa – popredný európsky výrobca v hydromasážnom sektore s certifikátmi najvyššej kvality (ISO 9001 a označenie CE). S výrobným systémom založeným na stratégiách LEAN Manufacturing je výrobný závod vybavený najmodernejšou technológiou a skúseným a vysoko náročným profesionálnym tímom. Oddelenie výskumu, dizajnu, vývoja a inovácií sa snažia zlepšiť používateľskú skúsenosť, ktorú ponúkajú naše vírivky na vysoko konkurenčnom európskom trhu prostredníctvom technológie a dizajnu. Toto je naša výzva: navrhnúť a vyrobiť (nie len namontovať) vírivky, ktoré sú najvyššej kvality a sú vyrobené v Európe.

made-in-europe

aurora 198x99 1Aurora

Elegantne osvetlený kabinet Aurora

Novinka pre rok 2022. Aurora ponúka kompletný zážitok z kúpania od prvého kontaktu.

Obloženie Aurora technológiou Triple S (Safe, Soft a Strong). Nový koncept obloženia založený na mäkkom kompaktnom dizajne vhodný pre vonkajšie aj vnútorné inštalácie.

Zobraziť viac +
aurora

spa technik - vlastnosti metallicKovový rám

Robustný kovový rám, ktorý predlžuje životnosť vírivky

Je to jeden z kľúčov k odolnosti našich víriviek Aquavia. Tento kovový rám je ošetrený proti korózii a nesie celú hmotnosť vírivky, vďaka čomu je dostatočne robustný, aby zabránil akejkoľvek deformácii. Bol prísne testovaný vo vlhkom prostredí a extrémnych teplotách, takže je odolný aj pri inštalácii vonku.

kovovy-ram

spa technik - vlastnosti bcn desBarcelonský dizajn

Inovatívny dizajn, kreatívne inžinierstvo

Barcelona je jedným z popredných svetových miest dizajnu. Jeho kozmopolitný charakter a kreatívna tradícia z neho urobili jedného z popredných svetových tvorcov trendov a centrum inovácií v Európe.

Aquavia Spa v zastúpení Spa technik a Wellness technik sa stala presiaknutou týmto duchom a vytvorila svoj vlastný štýl s kreatívnymi inžiniermi a inovatívnymi dizajnérmi.

Zobraziť viac +
barcelonsky-dizajn

woodermax 198x99 1WOODERMAX

Obloženie vírivky bez viditeľných skrutiek

Woodermax  je štýlová a exkluzívna vírivka od Aquavia Spa s páskovým upevňovacím systémom, ktorý úplne eliminuje skrutky a dodáva jej jedinečný vzhľad. Povrchová úprava skrine Woodermax jej dodáva veľkú pridanú hodnotu. Naši inžinieri ju tiež navrhli tak, aby bolo pre jednu osobu veľmi jednoduché a praktické namontovať a odstrániť každú stranu vírivky, …

Zobraziť viac +
woodermax

spa technik - vlastnosti purePure Line Lighting

Osvetlenie Pure Line

Pure Line Lighting mení vzhľad vírivky a s ňou aj estetiku celého priestoru, v ktorom je inštalovaná. Ide o polychromatický systém LED osvetlenia pozdĺž vonkajšieho pásu niektorých víriviek radu Exclusive a Premium.

Osvetlenie tohto pásu okolo kabinetu s vírivkou má rovnakú farbu ako systém chromoterapie Color Sense. Inými slovami, Pure Line Lighting umocňuje relaxačnú silu chromoterapie tým, že zaplaví celý priestor farbami a vytvorí magickú atmosféru.

Zobraziť viac +
pure-line-lightning

blue connect plus aquavia spa 198x99 1Blue Connect Plus

Užite si vírivku s pokojom v duši

Blue Connect analyzuje kvalitu vody a ukáže vám potrebné chemikálie na údržbu vašej vírivky. Posaďte sa a relaxujte. Vďaka Blue Connect máte vírivku na dosah ruky.

Monitorujte svoju vírivku, nech ste kdekoľvek, pomocou pripojeného analyzátora vody vo vírivke a bezplatnej aplikácie Blue Connect.

Zobraziť viac +
blue-connect-plus

water care 198x99 1High Performance Water Care

Vysokoúčinná starostlivosť o vodu

Vysoko výkonná tlaková filtrácia

Pomocou systému High Performance Water Care vírivá vaňa zbiera vodu a privádza ju do filtra pod vysokým tlakom. Tento proces zaisťuje, že nečistoty vody sú okamžite zadržané vo filtri, čím je filtrácia rýchlejšia a efektívnejšia a optimalizuje sa kvalita vody v oveľa väčšej miere ako bežné filtre. To má tiež pozitívny vplyv na potreby údržby a životnosť filtra.

Zobraziť viac +
high-performance-water-care

spa technik - vlastnosti ultravioletUltraviolet Treatment

Ultraviolet Treatment - ÚV úprava

Rozlúčte sa so zápachom chlóru a podráždením očí vo vírivke

Ultrafialová úprava minimalizuje používanie chemikálií na dezinfekciu vody a udržiava vodu vo vírivke vždy čistú a priehľadnú, ako aj sviežu a zdravú. Ide o dezinfekčný systém založený na UV technológii, ktorý využíva ultrafialové svetlo na ničenie baktérií a iných choroboplodných zárodkov prítomných vo vode.

ultraviolet-treatment

clean water 198x99 1Clean water

Vstrekovanie ozónu pre dokonalú filtráciu vody

Čistá voda je jednoduché a základné riešenie, ktoré nevyžaduje žiadnu údržbu. Pozostáva zo zavedenia ozónu (O3) do vody cez filtračný systém vírivky. Zavedenie ozónu pomáha neutralizovať usadeniny, ktoré sa ťažko filtrujú, najmä telové mydlá a oleje a iné látky, ktoré sa ťažko odstraňujú.

Systém vstrekovania ozónu sa automaticky spustí počas filtrácie a zastaví sa po ukončení filtrácie. Naše testy potvrdzujú, že vďaka čistej vode sa účinnosť filtrácie zvyšuje o 80 %.

clean-water

spa technik - vlastnosti colorColour Sense

Premení vírivku na relaxačné centrum chromoterapie

Color Sense premení vírivku na skutočné chromoterapeutické centrum, ktoré ponúka wellness terapiu založenú na pozitívnych účinkoch farieb na ľudské zdravie a kvalitu života. Výsledkom je, že Aquavia Spa vybavila niektoré zo svojich modelov víriviek osvetľovacím systémom, ktorý využíva viacero LED reflektorov na premietanie zvolenej farby alebo sekvencie svetiel s radom striedajúcich sa farieb (priame prepínanie alebo farebné prechody), s cieľom vytvoriť spojenie medzi farbou, vašou mysľou a telom.

Zobraziť viac +
colour-sense

spa technik - vlastnosti aromatAromatherapy

Arómy pre zvýšenú pohodu

Funkcia Aromaterapie víriviek dodáva vzduchovým bublinám vírivky príjemnú vôňu, čím zvyšuje zážitok z hydromasáže a robí ju celistvejšou. Na rozdiel od bežných olejov, ktoré sa zmiešajú s vodou vo vírivke a zašpinia ju, pri aromaterapii nevznikajú žiadne odpady, pretože aróma sa úplne uvoľňuje do ovzdušia.

Zobraziť viac +
aromatherapy

spa technik - vlastnosti relaxRelax Impact System

More bublín obklopujúcich oblasti nôh a zadnej časti vo vírivkách

Relax Impact System je dokonalým doplnkom pre celoplošný a komplexný masážny zážitok, pre ktorý sú vírivky Aquavia Spa určené. Skladá sa z prídavného teplovzdušného masážneho čerpadla, vedeného cez trysky umiestnené pod nohami a zadnej časti užívateľa.

Zobraziť viac +
relax-impact-system

spa technik - vlastnosti def wifi touch panelWi-Fi Touch Panel

Dotykový panel Wi-Fi

Kompletné ovládanie vírivky odkiaľkoľvek a kedykoľvek

Predstavte si, že svoju vírivku ovládate z mobilu, z práce alebo keď ste na ceste domov, aby bolo všetko pripravené, keď dorazíte. Teraz je to možné vďaka dotykovému panelu Wi-Fi, technológii diaľkového ovládania a programovania pridanej do ovládacieho systému BALBOA® všetkých víriviek.

Zobraziť viac +
wifi-touch-panel

spa technik - vlastnosti bluetothSurround bluetooth audio

Priestorový zvuk Bluetooth

Výkonný systém priestorového zvuku ovládaný z mobilného telefónu

Počúvajte svoju hudbu, zatiaľ čo relaxujete vo vírivke, vďaka bezdrôtovému zvukovému systému pripojenému na diaľku k vášmu mobilnému zariadeniu cez Bluetooth. Systém Surround Bluetooth Audio víriviek vám umožní jednoducho a pohodlne si vychutnať zvuk najvyššej kvality, so 4 reproduktormi a subwooferom, z vášho mobilného telefónu alebo tabletu (alebo akéhokoľvek iného zariadenia s Bluetooth).

Zobraziť viac +
surround-bluetooth-audio

audio bluetoth 198x99 1Zvuk bluetooth audio

Hudobný systém s pripojením Bluetooth vo vírivke

Všetky prenosné vírivky môžu byť vybavené Bluetooth Audio, kompletným zvukovým systémom navrhnutým pre rad Aqualife, ktorý sa skladá zo subwoofera a dvoch reproduktorov nainštalovaných v skrinke.

Zobraziť viac +
bluetooth-audio

spa technik - vlastnosti ecospaEcoSpa

Účinný izolačný systém pre vašu vírivku

Účinný izolačný systém pre vašu vírivku

Všetky vírivky Aquavia Spa majú možnosť začleniť izolačný systém EcoSpa, zložený z niekoľkých vrstiev polyuretánovej peny s vysokou hustotou, ktorý umožňuje udržiavať teplotu vody pri úspore energie 69% aj pri extrémnych teplotách – 25ºC.

Zobraziť viac +
eco-spa

spa technik - vlastnosti nordic insulation rgb granNordic INSULATION System

Izolácia vírivky do najchladnejšieho prostredia

Nordic Insulation System je kompletný izolačný systém, špeciálne navrhnutý pre akúkoľvek hydromasážnu vírivku inštalovanú vonku a v chladnom prostredí. Ide o 10 mm tepelne izolačný materiál zložený z 5 vrstiev v nasledujúcom poradí:

Zobraziť viac +
nordic-insulation-system

spa technik - vlastnosti pumpSilent pump

Samostatná, tichá a cenovo dostupná filtrácia kedykoľvek počas dňa

Samostatná, tichá a cenovo dostupná filtrácia kedykoľvek počas dňa

Na filtrovanie vody vo vírivke nemusíte čakať do noci. Silent Pump je najtichší filtračný systém dostupný na trhu s najnižšou spotrebou energie. Všetky vírivky Aquavia sú štandardne vybavené.

Ide o samostatný filtračný systém, ktorý je neuveriteľne energeticky účinný, pričom jeho čerpadlo nespotrebuje viac ako 0,25 kW/h (približne 3 eurá za 1 000 hodín). Čo však okamžite vynikne, je jeho tichosť: jeho hlučnosť nepresahuje 50 dB pri prevádzke na plný výkon.

Zobraziť viac +
silent-pump

spa technik - vlastnosti energy savingEnergy saving cover

Teplota a kvalita vody pri zakrytí

Toto nie je hocijaký kryt na vírivku. Energeticky úsporný kryt je výsledkom postupných vylepšení krytov víriviek, aby sa znížili tepelné straty a odparovanie vody na minimum. Kryt je dvojito vystužený, s maximálnou hrúbkou 130 mm a je vyrobený z materiálov, ktoré v kombinácii s funkciou EcoSpa znižujú spotrebu energie až o 67 % v porovnaní s vírivkami bez krytu Energy Saving Cover.

Zobraziť viac +
energy-saving-cover

Chcete si vybrať
alebo vyskúšať vírivku ?

Zaujala vás naša ponuka produktov Aquavia Spa? Hľadáte to správne riešenie pre váš súkromný wellness alebo si chcete najprv vírivku vyskúšať? Náš showroom je vám k dispozícií každý pracovný deň od 07:30 do 16:00 a cez víkendy na objednávku. Tešíme sa na vašu návštevu!

Kontaktný formulár

    kontakt-dole
    contact-section