Popredný renomovaný výrobca víriviek a hydromasážnych vaní v Európe

Dizajn Made in Barcelona, ​​neustále inovácie a plná záruka kvality sú tri základné kamene Aquavia Spa, výrobcu víriviek s viac ako 30-ročnými úspechmi. V ohodlaní vyrábať vlastné vírivky podporujeme výrobcu aj našou spoluprácou so spa technik a wellness technik, čím sa vzpierame globálnemu trendu offshoringu.

Konceptualizujeme, navrhujeme, vyrábame, testujeme a uvádzame na trh naše vírivky v procese, ktorý dokáže spracovať úplne prispôsobené objednávky za menej ako tri týždne. Je to možné vďaka prísnemu plánovaniu (na základe LEAN procesov), ale aj vďaka spoľahlivosti vysoko kvalifikovaného a skúseného tímu profesionálov v spolupráci so spa technik a wellness technik.

Aquavia Spa vyrába vírivky pre súkromné ​​aj verejné použitie a hydromasážne vane pre akýkoľvek typ či intenzitu využitia, no jedno majú všetky spoločné – zameranie na exkluzivitu a špičkové vlastnosti, na ktoré si vo wellnes technik a spa technik potrpíme. V modernej továrni na vírivky s rozlohou 5 000 metrov štvorcových sa každý rok vyrobí viac ako 2 000 víriviek a bazénov a predáva sa v 40 krajinách Európy, Ázie a Afriky.

first

Neustále inovácie, precízne ovládanie a dizajn zameraný na užívateľský zážitok

Vírivky Aquavia,

navrhnuté, vyrobené a predávané výhradne v Barcelone, sú lídrami v kvalite, funkčnosti a technickej spoľahlivosti, preto sme si ich vybrali do portfólia spa technik a wellness technik.

Kontrolujeme každý detail: špičkový dizajn, starostlivo vybrané materiály, efektívnosť a ergonómiu, neporovnateľné povrchové úpravy a kontrolu kvality, ktorá je súčasťou každého jedného z procesov. To všetko znamená, že každá z našich hydromasážnych vaní je produktom najvyššej kvality a výkonu, najexkluzívnejším vo svojom segmente trhu, ktorý vám prinášame v spa technik a wellness technik.

Zobraziť viac +

Kvalita

Naša politika kvality je radikálna, komplexná a hĺbková. Nezameriava sa len na konečný produkt, ale na každý jeden prvok v dizajne, výrobe, distribúcii a popredajných procesoch. Potvrdzujú to naše certifikácie (ISO 9001 pre systémy kontroly kvality, označenie CE pre najprísnejšie európske normy), ale ideme oveľa ďalej: naša firemná filozofia zahŕňa najvyššiu kvalitu v prevedení, v pracovných podmienkach a vo vzťahu k najbližšiemu okoliu. a životné prostredie vo všeobecnosti. To všetko bolo dôležité pri výbere renomovaného výrobcu pre značku spa technik a wellness technik.

Inovácie

Aquavia Spa vyčleňuje veľmi významnú časť svojich zdrojov na investície do R&D&i (Research & Development & Innovation), vždy s jasným zameraním na užívateľskú skúsenosť a efektivitu zariadení. Okrem poskytovania terapeutických, sociálnych a emocionálnych výhod musí byť vírivka Aquavia lídrom v oblasti technológie, energetickej účinnosti, kvality materiálov a spoľahlivosti všetkých jej komponentov. Náš inovačný tím rok čo rok zabezpečuje, že Aquavia Spa je vzorom, ktorý majú konkurenti nasledovať a zároveň je TOP výrobkom pre distribútorov spa technik a wellness technik.

Dizajn

Dizajn chápeme ako dokonalé spojenie umenia a inžinierstva, pričom konečným cieľom je vždy kvalita používateľského zážitku. Preto je pre Aquavia Spa, spa technik a wellness technik dizajn prostriedkom na dosiahnutie nášho cieľa: aby každá z našich víriviek vynikla, samozrejme, svojou krásou; ale aj to, že dizajn jeho vnútorného usporiadania, ergonómia každého z jeho sedadiel a polohy a konfigurácia jeho trysiek a vstrekovačov poskytujú úplný, absolútny a neprekonateľný pocit pohody.

Emócia

Veríme, že všetko, čo robíme, by malo mať pozitívny vplyv na zdravie a pohodu ľudí a na kvalitu ich života. Empatia, schopnosť postaviť sa na miesto ľudí, ktorí budú naše vírivky používať, je hnacou silou neustáleho inovovania našich produktov, zlepšovania ich účinnosti, rozvoja zodpovedných predajných stratégií a poskytovania dôsledne angažovaných popredajných služieb.

Exkluzivita

Vírivky Aquavia Spa sú exkluzívne z dvoch základných dôvodov: na jednej strane je každý z našich produktov najlepší z hľadiska výkonu v rámci svojej trhovej kategórie; na druhej strane naša flexibilita a agilnosť v dizajne a výrobe nám umožňuje konfigurovať vírivky úplne na mieru každému zákazníkovi a každej individuálnej objednávke. Každá vírivka Aquavia je exkluzívna, pretože pre nás je exkluzívny každý zákazník.

Chcete si vybrať
alebo vyskúšať vírivku ?

Zaujala vás naša ponuka produktov Aquavia Spa? Hľadáte to správne riešenie pre váš súkromný wellness alebo si chcete najprv vírivku vyskúšať? Náš showroom je vám k dispozícií každý pracovný deň od 07:30 do 16:00 a cez víkendy na objednávku. Tešíme sa na vašu návštevu!

Kontaktný formulár

    kontakt-dole
    contact-section