10. júla 2022 admin

Nová trendová farba Butterfly

blog nova farba butterfly 1

V Aquavia Spa sa nielen neustále zameriavame na technologické inovácie, výskum materiálov a neustále zlepšovanie našich návrhov, aby sme našim používateľom poskytli lepší zážitok. Špeciálnu pozornosť venujeme aj farebným trendom, čo nám umožňuje predvídať vkus našich verných zákazníkov. Jedno meno je v roku 2018 na perách každého: Butterfly.

Do našej farebnej škály sme pridali novú farbu Butterfly, ktorá dodá skrinkám našich víriviek nádych svetla a jemne organickú drevenú textúru, ktorá im dodáva teplý pocit. Butterfly je výsledkom nášho záväzku vniesť do našich farieb a textúr ľahkosť, presne to, čo interiéroví dizajnéri a dekoratéri hľadajú, aby zabezpečili integráciu do minimalistických a otvorených priestorov. Naša nová farba sa teda dokonale kombinuje s bielou a sivou škrupinou a bezproblémovo zapadne do takmer všetkých prostredí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Chcete si vybrať
alebo vyskúšať vírivku ?

Zaujala vás naša ponuka produktov Aquavia Spa? Hľadáte to správne riešenie pre váš súkromný wellness alebo si chcete najprv vírivku vyskúšať? Náš showroom je vám k dispozícií každý pracovný deň od 07:30 do 16:00 a cez víkendy na objednávku. Tešíme sa na vašu návštevu!

Kontaktný formulár

    kontakt-dole
    contact-section